17 Październik 2017
Praca
Ostatnie artykuły
Egzamin mauralny i z...
Złote Pióra 2016
Dorota Sławińska
Wykaz podręczników 2...
Liceum Ogólnokształc...
Nawigacja
Strona główna
Patron Szkół
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Katalog linków
Galeria zdjęć
Zespół muz. FORTE


Egzamin maturalny i zawodowy
Organizacja egzaminów

Plan lekcji 2017/18-zmiana! 25.09.2017!
Liceum Ogólnokształcące
Technikum
ZSZ

Biblioteka szkolna
Godziny pracy
Nowości książkowe
Kiermasz świąteczny

Dla Rodziców
Zebrania
Wychowawcy klas
Plan pracy LO
Plan pracy Technikum
Plan pracy ZSZ

Publikacje
Publikacje nauczycieli

Prace ucziów
Publicystyka
Sport
Wydarzenia

Samorząd Uczniowski
Skład SU
Plan pracy

Szkolne Koło PCK
INFORMATYKA
Programowanie
Syst. operacyjne
Urządzenia TK
Oprogr. biurowe
Bazy danych
Multimedia
Informatyka
T. informacyjna

INNE PRZEDM.
Język polski


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Gazetka Szkolna
XP Home Edition
Gratulacja
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Nawigacja
Artykuły » Samorząd Szkolny » Skład SU na lata 2015/16
Skład SU na lata 2015/16
Samorząd Uczniowski 2016/2017

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Kinga Dybul, Krzysztof Osuch, Sebastian Gała.

Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

  1. Sekcja reprezentacyjna:
    Poczet Sztandarowy: Andrzej Zagajski, Natalia Tyszko, Klaudia Radecka.
    Zastępczy Poczet Sztandarowy: Maciej Trociuk, Michał Parafiński, Ewelina Raczyńska, Klaudia Melnik, Sebastian Gała, Krzysztof Osuch, Marzena Lesiuk, Szymon Lichograj, Ewa Dąbrowska, Kamila Kunicka.
  2. Sekcja rozrywkowa:
    Sebastian Gała, Krzysztof Osuch, Marzena Lesiuk, Karolina Lichograj, Izabela Stefaniuk, Mariola Wróbel, Jakub Bujnik, Jakub Kamiński, Filip Maksymiuk, Weronika Łochina, Ewelina Gromadzka, Karolina Łukaszewicz, Artur Maryniuk, Anna Reducha, Eliza Jankowska, Aleksandra Kowalczuk.
  3. Sekcja dekoracyjna:
    Sebastian Gała, Krzysztof Osuch, Marzena Lesiuk, Karolina Lichograj, Izabela Stefaniuk, Mariola Wróbel, Jakub Kamiński, Jakub Bujnik, Michał Czurak, Wojciech Kozioł, Oliwia Pergół, Weronika Łochina, Ewelina Gromadzka, Patrycja Sęk, Katarzyna Panasiuk, Agata Danilczuk, Patrycja Mitura, Klaudia Bobińska, Sara Siluk, Agnieszka Korniluk, Zuzanna Dragan, Martyna Sworczuk.
  4. Sekcja porządkowa:
    Sebastian Gała, Krzysztof Osuch, Marzena Lesiuk, Jakub Kamiński, Artur Jakoniuk, Kamil Dołęga, Jakub Bujnik, Maciej Szprychel, Arkadiusz Witnik, Daniel Roszkowski.
  5. Radiola:
    Szymon Lichograj, Kamila Jakoniuk, Łukasz Kępiński, Paulina Danieluk, Paulina Rozmysł, Paulina Derlukiewicz, Karolina Lichograj.
Zapraszamy
Zegar
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: Adrian