25 Październik 2016
Praca
Ostatnie artykuły
Egzamin mauralny i z...
Złote Pióra 2016
Dorota Sławińska
Podręczniki na rok 2...
Wykaz podręczników 2...
Nawigacja
Strona główna
Patron Szkół
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Katalog linków
Galeria zdjęć
Zespół muz. FORTE


Egzamin maturalny i zawodowy
Organizacja egzaminów

Plan lekcji 2016/17
Liceum Ogólnokształcące
Technikum
ZSZ

Biblioteka szkolna
Godziny pracy
Nowości książkowe
Kiermasz świąteczny

Dla Rodziców
Zebrania
Wychowawcy klas
Plan pracy LO
Plan pracy Technikum
Plan pracy ZSZ

Publikacje
Publikacje nauczycieli

Prace ucziów
Publicystyka
Sport
Wydarzenia

Samorząd Uczniowski
Skład SU
Plan pracy

Szkolne Koło PCK
INFORMATYKA
Programowanie
Syst. operacyjne
Urządzenia TK
Oprogr. biurowe
Bazy danych
Multimedia
Informatyka
T. informacyjna

INNE PRZEDM.
Język polski


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Gazetka Szkolna
XP Home Edition
Gratulacja
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie
Dzień Edukacji Narodowej 2016
Ten cytat starożytnego greckiego poety był w tym roku mottem towarzyszącym uroczystej akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowanej przez uczniów klas II Tfi, II Thp i IVTfi pod kierunkiem Anny Kowalik, Moniki Malesy i Agnieszki Jakoniuk. Święto polskiej oświaty ustanowione zostało w 1773r. i jest ono powszechnie obchodzone we wszystkich instytucjach związanych z oświatą, a zwłaszcza w szkołach. Akademia była okazją do podziękowania wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły za trud i ogrom pracy włożony w proces kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Uczniowie w podziękowaniu za prace wręczyli Symboliczny Kwiatek, życzyli nauczycielom aby codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji podczas dobrze spełnionej misji, aby praca nauczyciela wychowawcy była nieustającą pasją, która motywuje uczniów do ciągłego rozwoju.

Na zakończenie wszyscy wysłuchali koncertu Grupy Medialnej FORTE, która zaprezentowała utwory ze swojej nowej (szóstej) płyty. Grupa obchodziła 7-lecie swojego istnienia.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Ognisko integracyjne
29 września 2016 r. od godziny 11 do 15 odbyło się spotkanie integracyjne klas pierwszych w ramach Szkoły Współpracy. W spotkaniu wzięły udział klasy: 1TFI, THP, 1TKL oraz 1 AC wraz z wychowawcami: Anną Chmiel, Kamilem Chojnowskim, Izabelą Maziejuk, Aleksandrą Weremiuk i rodzicami uczniów. 6 września odbyło się drugie ognisko integracyjne uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, w którym wzięły udział klasy: I ks, I wz, I m wraz z wychowawcami: Teresą Lewczyk, Emilią Ignatowicz, Markiem Głowackim. Obydwa spotkanie zorganizowano na terenie Bialskich Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" przy ul. Narutowicza. Dzięki sprzyjającej jesiennej aurze uczniowie brali udział w grach i zabawach sportowych oraz pieczeniu kiełbasek na grillu. Wyjście integracyjne odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Spotkanie zostało dofinansowane przez Dyrekcję szkoły. Młodzież zapłaciła symboliczne 2 złote.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Rajd rowerowy
21 września 2016 r. pięciu uczniów klasy 3 THP zgłosiło się z własnymi rowerami na rajd rowerowy.
Celem wycieczki było sprawdzenie się w turystyce kwalifikowanej z jednoczesnym poznaniem urokliwych miejsc i ich historii.
Na moście kolejki wąskotorowej nad rzeką Klukówką uczniowie zapoznali się z jej historią i elementami zabudowy w Roskoszy. W Zaborku podziwiano drewniane zabytki, kościół w Choroszczynce, wiatrak w Zaczopkach, zaścianek w Leszczance i inne.
Podczas wizyty w Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim kierownik wycieczki Konstanty Kiryluk przedstawił jej historię, osiągnięcia i miejsce pochówku najwybitniejszych koni. Przejazd łęgami nadbużańskimi oraz przez Woroblin zaspokoił estetyczne wrażenia uczestników..
Powrót do Białej Podlaskiej okrasił przelotny deszcz... Wszyscy wrócili do domu po przejechaniu ok 60 km.
Opiekunem wycieczki był miłośnik rowerów, Pan Janusz Marczuk.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Kolejny spływ kajakowy
W dniu 20.09.2016r. odbyła się w naszej szkole wycieczka krajoznawczo-turystyczna tym razem ufundowana przez Dyrektora Szkoły naszej Grupie Medialnej Forte. Wycieczka odbyła się do Malowej Góry połączona ze spływem kajakowym do Krzyczewa i ogniskiem integracyjnym. Wzięło w niej udział 18 uczniów. Uczniowie dzięki takim wycieczkom upowszechniają aktywny wypoczynek, sprawność fizyczną, kształtują potrzebę obcowania z przyrodą. Dostrzegają wartości we własnej kulturze narodowej. Ważnym elementem wychowania dla turystyki jest modelowanie określonego stylu wypoczynku i podróżowania, który ma ogromny wpływ na kształtowanie człowieka i przygotowanie go do życia w społeczeństwie.

Opiekunami wycieczki byli:
Agniszka Jakoniuk, Konstanty Kiryluk, Wiktor Laszuk

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Spływ kajakowy
W dniu 08.09.2016r odbyła się w naszej szkole wycieczka krajoznawczo-turystyczna „spływ kajakowy” z Malowej Góry do miejscowości Krzyczew pod nazwą „Aktywnym być to dłużej żyć”. Wycieczkę naszym uczniom ufundował Dyrektor Szkoły Pan Henryk Zacharuk.

Uczestnikami wycieczki byli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Sportowcy, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych i zawodach sportowych. Celem spływu była promocja szlaku wodnego Krzna-Bug, upowszechnianie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki kajakarskiej, promocja walorów krajoznawczych, turystyki regionu, integracja grupy. Wycieczka miała charakter dydaktyczno–poznawczy. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę zdobytą na lekcjach historii, geografii i biologii. Założone cele edukacyjne zostały spełnione. Znakomita atmosfera przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. Dopisała nam przepiękna pogoda, ale co dobre szybko się kończy tak jak i ten wyjazd.
Po ognisku grillowym i krótkim podsumowaniu wycieczki udaliśmy się w drogę powrotną.

Opiekunami wycieczki byli: Agnieszka Jakoniuk, Konstanty Kiryluk, Janusz Marczuk i Wiktor Laszuk.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Fotorelacja (GM Forte) - ***TUTAJ***

Rozpoczęcie roku szkolnego
UWAGA

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się dnia 1 września 2016 r. o godz. 9:00.

Podręczniki na rok 2016/2017
Spis podręczników w formacie PDF

  1. Liceum Ogólnokształcące
  2. Technikum
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Zapraszamy
Nabór 2016/17
Zegar
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 94
Najnowszy użytkownik: dawid