27 Wrzesień 2016
Praca
Ostatnie artykuły
Egzamin mauralny i z...
Złote Pióra 2016
Dorota Sławińska
Podręczniki na rok 2...
Wykaz podręczników 2...
Nawigacja
Strona główna
Patron Szkół
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Katalog linków
Galeria zdjęć
Zespół muz. FORTE


Egzamin maturalny i zawodowy
Organizacja egzaminów

Plan lekcji 2016/17
Liceum Ogólnokształcące
Technikum
ZSZ

Biblioteka szkolna
Godziny pracy
Nowości książkowe
Kiermasz świąteczny

Dla Rodziców
Zebrania
Wychowawcy klas

Publikacje
Publikacje nauczycieli

Prace ucziów
Publicystyka
Sport
Wydarzenia

Samorząd Uczniowski
Skład SU
Plan pracy

Szkolne Koło PCK
INFORMATYKA
Programowanie
Syst. operacyjne
Urządzenia TK
Oprogr. biurowe
Bazy danych
Multimedia
Informatyka
T. informacyjna

INNE PRZEDM.
Język polski


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Gazetka Szkolna
XP Home Edition
Gratulacja
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie
Rajd rowerowy
Fotorelacja - ***TUTAJ***

Kolejny spływ kajakowy
W dniu 20.09.2016r. odbyła się w naszej szkole wycieczka krajoznawczo-turystyczna tym razem ufundowana przez Dyrektora Szkoły naszej Grupie Medialnej Forte. Wycieczka odbyła się do Malowej Góry połączona ze spływem kajakowym do Krzyczewa i ogniskiem integracyjnym. Wzięło w niej udział 18 uczniów. Uczniowie dzięki takim wycieczkom upowszechniają aktywny wypoczynek, sprawność fizyczną, kształtują potrzebę obcowania z przyrodą. Dostrzegają wartości we własnej kulturze narodowej. Ważnym elementem wychowania dla turystyki jest modelowanie określonego stylu wypoczynku i podróżowania, który ma ogromny wpływ na kształtowanie człowieka i przygotowanie go do życia w społeczeństwie.

Opiekunami wycieczki byli:
Agniszka Jakoniuk, Konstanty Kiryluk, Wiktor Laszuk

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Spływ kajakowy
W dniu 08.09.2016r odbyła się w naszej szkole wycieczka krajoznawczo-turystyczna „spływ kajakowy” z Malowej Góry do miejscowości Krzyczew pod nazwą „Aktywnym być to dłużej żyć”. Wycieczkę naszym uczniom ufundował Dyrektor Szkoły Pan Henryk Zacharuk.

Uczestnikami wycieczki byli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Sportowcy, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych i zawodach sportowych. Celem spływu była promocja szlaku wodnego Krzna-Bug, upowszechnianie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki kajakarskiej, promocja walorów krajoznawczych, turystyki regionu, integracja grupy. Wycieczka miała charakter dydaktyczno–poznawczy. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę zdobytą na lekcjach historii, geografii i biologii. Założone cele edukacyjne zostały spełnione. Znakomita atmosfera przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. Dopisała nam przepiękna pogoda, ale co dobre szybko się kończy tak jak i ten wyjazd.
Po ognisku grillowym i krótkim podsumowaniu wycieczki udaliśmy się w drogę powrotną.

Opiekunami wycieczki byli: Agnieszka Jakoniuk, Konstanty Kiryluk, Janusz Marczuk i Wiktor Laszuk.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Fotorelacja (GM Forte) - ***TUTAJ***

Rozpoczęcie roku szkolnego
UWAGA

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się dnia 1 września 2016 r. o godz. 9:00.

Podręczniki na rok 2016/2017
Spis podręczników w formacie PDF

  1. Liceum Ogólnokształcące
  2. Technikum
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Obchody Święta 3-go Maja
Jak co roku, w dniu 3 maja delegacja naszej Szkoły wzięła udział w obchodach miejskich rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Ważne święto i wspaniała pogoda zgromadziła wielu mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic.
Przedstawiamy obszerny fotoreportaż wykonany przez Sylwię Lewczuk (GM FORTE). Można obejrzeć go klikając ***TUTAJ***

Pożegnanie maturzystów
29 kwietnia 2016 roku o godzinie 12.00 w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru akademię otworzył Pan Henryk Zacharuk Dyrektor Szkół, który w swoim przemówieniu nawiązał do tych najpiękniejszych chwil w życiu tegorocznych maturzystów. Życzył im sukcesów podczas zdawania egzaminów maturalnych i powodzenia w dorosłym życiu.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego wiąże się przede wszystkim z podziękowaniami. Wszystkim tym uczniom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły, przyczynili się do jej rozwoju i reprezentowali szkołę na konkursach i zawodach Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi.

Z pewnością był to ważny dzień dla tegorocznych maturzystów. Mamy nadzieję, że szkolne lata zapadną w ich pamięci na długo, może kiedyś z łezką w oku wspomną troskliwych nauczycieli i wychowawców, kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie przyjaźnie, pierwsze miłości i odkrywanie samego siebie. To co niedawno było obce i nieznane – stało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie. Pożegnalne słowa do starszych kolegów skierowali uczniowie klas młodszych – były to życzenia szczęścia. Po tej wzruszającej chwili przedstawiciel maturzystów podziękował dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację, za przygotowanie do dorosłego życia, a kolegom i koleżankom życzył by umieli znaleźć użytek z tego czego się nauczyli w szkole.

Część artystyczna przygotowana przez klasy pierwszą i trzecią Technikum pod kierunkiem Pani Anny Kowalik i Agnieszki Jakoniuk zachwyciła wszystkich zgromadzonych.
Na scenie też pojawiła się Grupa Medialna FORTE z przygotowanym na okoliczność zakończenia roku szkolnego występem.

Na zakończenie akademii uczniowie z klas maturalnych zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia i udali się do swoich klas na „ostatnią lekcję wychowawczą”. Przed nimi matura – życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki.

Obszerne trzy fotorelacje S. Lewczuk, K. Darczuk i A. Tarasiuk (GM FORTE) - ***TUTAJ***

Zapraszamy
Nabór 2016/17
Zegar
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 94
Najnowszy użytkownik: dawid