• Biała Podlaska, ul. Aleja Jana Pawła II nr 97

WYCHOWAWCY KLAS


<
Klasa Zawód Wychowawca Kontakt
Branżowa Szkoła I Stopnia      
1F Fryzjer Teresa Lewczyk t.lewczyk@zdzbp.pl
1M Mechanik pojazdów samochodowych Kamil Chojnowski k.chojnowski@zdzbp.pl
1WZ Wielozawodowa Piotr Tellos p.tellos@zdzbp.pl
1K Kucharz Przemysław Szyc p.szyc@zdzbp.pl
2FM Mechanik pojazdów samochodowych, Fryzjer Grzegorz Miachaluk g.michaluk@zdzbp.pl
2WK Wielozawodowa Marlena Filipiuk m.filipiuk@zdzbp.pl
3F Fryzjer Izabela Wróbel i.padysz@zdzbp.pl
3M Mechanik Mariusz Ochnik m.ochnik@zdzbp.pl
3WK Wielozawodowa Arkadiusz Lipiński a.lipinski@zdzbp.pl
Technikum      
1TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowychAneta Pawlik a.pawlik@zdzbp.pl
1TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich Grażyna Denicka g.denicka@zdzbp.pl
1TLH Technik logistyk, Technik hotelarstwa Magdalena Kosińska m.kosinska@zdzbp.pl
2TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych Mariusz Wiącek m.wiacek@zdzbp.pl
2TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich Agnieszka Szelest a.szelest@zdzbp.pl
2TL Technik logistyk, Technik hotelarstwa Agnieszka Jakoniuk a.jakoniuk@zdzbp.pl
3TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych Teresa Denicka t.denicka@zdzbp.pl
3TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich Alicja Wawryniuk / Edyta Cieślicka a.wawryniuk@zdzbp.pl / e.cieslicka@zdzbp.pl
3TLH Technik logistyk, Technik hotelarstwa Izabela Maziejuk i.maziejuk@zdzbp.pl
4TFH Technik hotelarstwa, Technik usług fryzjerskich (po Gimnazjum) Katarzyna Sakwińska k.skawinska@zdzbp.pl
4TI Technik informatyk po (Gimnazjum) Marta Szeszko-Dragulska m.szeszko-dragulska@zdzbp.pl
4TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych (po Szkole Podstawowej) Monika Łojewska m.lojewska@zdzbp.pl
4TK Technik żywienia i usług gastronomicznych (po Gimnazjum) Wiktor Laszuk w.laszuk@zdzbp.pl
4TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich (po Szkole Podstawowej) Anna Kowalik a.kowalik@zdzbp.pl
4TL Technik logistyk(po Szkole Podstawowej) Aneta Pawlik a.pawlik@zdzbp.pl
4TLP Technik logistyk, Technik pojazdów samochodowych(po Gimnazjum) Barbara Natora b.natora@zdzbp.pl