• Biała Podlaska, ul. Aleja Jana Pawła II nr 97

WYCHOWAWCY KLAS


Klasa Zawód Wychowawca Kontakt
Branżowa Szkoła I Stopnia      
1FM Mechanik pojazdów samochodowych, Fryzjer Grzegorz Miachaluk g.michaluk@zdzbp.pl
1WK Wielozawodowa Marlena Filipiuk m.filipiuk@zdzbp.pl
2F Fryzjer Izabela Padysz i.padysz@zdzbp.pl
2M Mechanik Mariusz Ochnik m.ochnik@zdzbp.pl
2WK Wielozawodowa Arkadiusz Lipiński a.lipinski@zdzbp.pl
3F Fryzjer Teresa Lewczyk t.lewczyk@zdzbp.pl
3M Mechanik pojazdów samochodowych Kamil Chojnowski k.chojnowski@zdzbp.pl
3MFP Fryzjer, Mechanik Piotr Tellos p.tellos@zdzbp.pl
3WKG Wielozawodowa Irena Jasieńczuk i.jasienczuk@zdzbp.pl
3WKP Wielozawodowa Przemysław Szyc p.szyc@zdzbp.pl
Technikum      
1TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych Magdalena Chryścienko m.ochryscienko@zdzbp.pl
1TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich Agnieszka Szelest a.szelest@zdzbp.pl
1TLH Technik logistyk, Technik hotelarstwa Agnieszka Jakoniuk a.jakoniuk@zdzbp.pl
2TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych Teresa Denicka t.denicka@zdzbp.pl
2TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich Edyta Cieślicka e.cieslicka@zdzbp.pl
2TLH Technik logistyk, Technik hotelarstwa Izabela Maziejuk i.maziejuk@zdzbp.pl
3TFH Technik hotelarstwa, Technik usług fryzjerskich (po Gimnazjum) Katarzyna Sakwińska k.skawinska@zdzbp.pl
3TI Technik informatyk po (Gimnazjum) Marta Szeszko-Dragulska m.szeszko-dragulska@zdzbp.pl
3TIP Technik informatyk, Technik pojazdów samochodowych (po Szkole Podstawowej) Monika Łojewska m.lojewska@zdzbp.pl
3TK Technik żywienia i usług gastronomicznych (po Gimnazjum) Wiktor Laszuk w.laszuk@zdzbp.pl
3TKF Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich (po Szkole Podstawowej) Anna Kowalik a.kowalik@zdzbp.pl
3TL Technik logistyk(po Gimnazjum) Aneta Pawlik a.pawlik@zdzbp.pl
3TLP Technik logistyk, Technik pojazdów samochodowych(po Gimnazjum) Barbara Natora b.natora@zdzbp.pl
4TBI Technik informatyk Adrian Hryciuk a.hryciuk@zdzbp.pl
4TFL Technik usług fryzjerskich, Technik logistyk Grażyna Denicka g.denicka@zdzbp.pl
4THP Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik pojazdów samochodowych Magdalena Kosińska m.kosinska@zdzbp.pl